#84André Bogaerts“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#581Een zittende voorouder van gebeeldhouwd hout. Met attributen van een hoogwaardigheidsbekleder. Kleine letsels en herstellingen. Stroomgebied van de Benue-rivier (Nigeria of Congo).
#332A. De Leeuw“Bruges - 1904”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bruges - 1904”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534“New York.” Gemengde techniek op papier.
”New York”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 54 x 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#168“Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.
”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#679I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#159De Neiye“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Jijé“Christoffel Columbus”. Uitg. Dupuis 1946. Lichte slijtage, goede staat.
”Christoffel Colombus”. Ed. Dupuis 1946. Légères usures, bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80