Other lots in this auction
-
#589
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 420/480 -
#333A. Cardi
Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.
Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 60/100 -
#369Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Vissersboten op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 9 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2200/2400 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.No longer availableDim. 74 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#1
“Twee uilen op een tak.” Een beeld uit gegoten kristal.
”Deux hiboux sur une branche”. Une statue en cristal coulé.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30/40 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#383Val St. Lambert
Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#99Moeyersons
“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#620Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280