Other lots in this auction
-
#635
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200/240 -
#642
Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#132Frans Van Leemputten
“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite maison à Retie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#52Dolf Van Roy
“Stilleven met porselein”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan.
”Nature morte, porcelaine”. Huile sur toile. Signée au dessus à gauche.No longer availableDim. 28 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#626
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200/260 -
#430
Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.
Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 8 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#363
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#393
Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.
Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#695
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50/80