Similar lots by type
-
#617Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 150 / 160 -
#560Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190 / 220 -
#588Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.
Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.No longer availableDim. h 3,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.
Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#633Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200 / 220 -
#640Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 850 / 900 -
#618Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#575Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 240 -
#603Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#809Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#535Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 400 / 440 -
#623Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65 / 80 -
#475Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#589Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#650Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#627Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.
Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#799Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#645Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 70 -
#637Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#641Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#754H. Opdebeeck“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#761Een voorstelling van Ganesh van brons.
Représentation de Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Albert Gregoire“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#143Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Ch. HartmannEen kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
Tête d’enfant en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#808Een lot tin, bestaande uit een terrine, een koffiepot, een schotel, een kom, enkele diepe borden en een serveerlepel. Grotendeels XIXe eeuws.
Lot d’étains comprenant une terrine, une cafetière, un plat, un bol, quelques assiettes creuses et une cuillère de service. En grande partie XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#774Langlois naar Duché de VancyTwee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van ruiters. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de cavaliers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60 / 100

