Other lots in this auction
-
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Parabole de la mort. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#327
Een gedreven messingen beddenpan. XVIIe eeuw.
Un bassin de lit en laiton martelé. XVIIe siècle.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 45 -
#77Oswald
Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 250 / 300 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#263
Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Une table d'appoint ronde de style Louis XV en placage avec des garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#66
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableEstimate: € 80 / 100