Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enigerandschade.

Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.

Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.
Dim. Ø:36cm
SKU: 2202220607.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #597
    La Collegiale, St.-Paul-de-Vence

    Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.
    No longer available
    Dim. H:42cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #258

    Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.

    Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.

    Un plat chinois en porcelaine émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #448

    Een paar siervazen vangeglazuurd aardewerk met kraag in de vorm van bladeren.

    Paire de vases décoratifs en faïence vernissée à collerette en forme de feuilles.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #617

    Een aardewerken schotel met een meerkleurig Chinees decor. Omstreeks 1900.

    Plat en faïence à décor chinois multicolore. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø:32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618

    Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.

    Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #557

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #547

    Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.

    Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #488

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine d'Imari avec des socles en bois finement sculptés. Les couvercles ont été restaurés. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm (m.s)
    Estimate: € 200 / 300
  • #558
    Guerin, Bouffioulx

    Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #680
    Pierre Balmain Paris

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #628

    Een lotje Chinees porselein en aardewerk, bestaande uit een bord met meerkleurige decors, een bord naar Wanli-voorbeeld en een klein Nakin balustervaasje.

    Lot de porcelaine et faïence de Chine, composé d'une assiette à décors multicolores, d'une assiette d'après l'exemple Wanli et d'un petit vase balustre Nakin.
    No longer available
    Dim. Ø:21-22cm H:17cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #350
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #648
    Charolles

    Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.

    Boîte décorative en faïence multicolore en forme de rhinocéros. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:16cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #340
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #310
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #541

    Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.

    Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #163
    Royal Dux

    Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.

    Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.
    No longer available
    Dim. H: 35-50cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259

    “Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.

    "Le Christ avec les apôtres". Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #88
    Camille Bleuse

    “Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.

    "Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #164
    A. Lang

    “Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).

    "Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).
    No longer available
    Dim. 81 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #315
    Boch

    Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase art déco. Décor 5161. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #159

    “Geromantiseerd rivierlandschap met personages bij een bootje”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Paysage fluvial romantique avec des personnages près d'un bateau". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 81 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.

    Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.
    No longer available
    Dim. L:73cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87
    Val Saint Lambert

    Een coupe op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en met vermelding ‘P.U.’ (pièce unique).

    Une coupe sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marquée et au mention 'PU' (pièce unique).
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #137

    “Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.

    "Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #539
    Cor Vrins

    “Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.

    "Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 70 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #604
    Etienne Le Compte
    Period: 1931- 2010

    “Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    "Homards". Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 61 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #134

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.

    "Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #383

    Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.

    Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm 10 cm (gesp)
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.

    Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #60

    Een 18 K geelgouden cachetring bezet met onyx.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats sertie d'onyx.
    No longer available
    Dim. 7,88 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #248

    “Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.

    Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More