Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.

Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.

Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.
Dim. Ø: 32 cm
SKU: 2210190107.
Category: Aardewerk.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    “Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.

    ”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.

    Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #393
    Sadler

    Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.

    Une théière en faïence anglaise à décor dorée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #451

    Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.

    Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #312

    Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.

    Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.
    No longer available
    Dim. 46 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #579

    “Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    ”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #57

    Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws

    Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #698

    Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.

    Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #734

    “Dame met hoed”. Een reproductie.

    ”Dame au chapeau”. Une reproduction.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.

    Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 170 x 165 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.

    Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #520
    Pelikan

    Een vulpen met 18 karaats geelgouden monturen. In etui.

    Stylo à montures en or jaune 18 ct. Dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #73

    Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.

    Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.
    No longer available
    Dim. L: 77 & 150 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #791

    Chromen staanlamp. Jaren zeventig.

    Lampadaire en chrome. Années 70.
    No longer available
    Dim. H.115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #337

    Een lot diverse oude stripverhalen. 14 stuks, in diverse staten. Franstalig en Nederlandstalig.

    Un lot de 14 bandes dessinées, Français et Néerlandais, en divers états.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #539

    “Poesjes”. Olieverf op doek. Lichte schade.

    ”Petits chats”. Huile sur toile. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More