Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.
Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.

Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.

Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.
Dim. Ø: 36 cm
SKU: 2405220561.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #359

    Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.

    Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.
    No longer available
    Dim. 140 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 56 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #548

    “Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.

    "Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #560

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #685

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #535

    “De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.

    “Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #632

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #527

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #565

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #570

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #555

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm Ø: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #682

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #625

    Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.

    Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm Ø: 46 cmØ
    Estimate: € 100 / 120
  • #610

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.

    Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #519

    Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.

    Un thangka tibétain peint à la main sur soie.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #654

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.

    Paire de bougeoirs en métal argenté, montés en lampe de table. Pied de lampe : H. 35 cm.
    No longer available
    Dim. H: 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee in brioletten geslepen aquamarijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de deux aigues-marines taille briolette d'un poids combiné de +- 5 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #671

    Een paar Aziatische houten beeldjes.

    Une paire de figurines asiatiques en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #356

    Een oud idonesisch bijzettafeltje met ingelegd bloemenmotief.

    Une ancienne table d'appoint idonésienne avec un motif floral incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een tweeledig meubel van notenhoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Meuble en deux parties en placage de noyer avec deux grands et deux petits tiroirs en bas et deux portes à panneaux dans le dessus.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195
    Alfons Waterschoot

    Een paar portretten van Kempense boeren. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    Une paire de portraits de paysans campinois. Huile sur toile. Signées et datées 1953.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317
    Val Saint-Lambert

    Grote ronde asbak van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Grand cendrier rond en cristal taillé, en partie sépia dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #603
    Maria Innocentia Hummel

    “Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung”. Drie beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130, 615 & 115 (?).

    "Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung". Trois figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130, 615 & 115 (?).
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie bordeaux dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #324
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.

    « Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #390

    Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.

    Une améthyste taillée en cœur. 3,04 carats Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More