Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
Dim. Ø: 33 cm
SKU: 0702170640.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #640
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #799

    Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.

    Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #593

    Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #623

    Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.

    Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #603

    Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #652

    Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.

    Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #611

    Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #617

    Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #641

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #588

    Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.

    Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.
    No longer available
    Dim. h 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een kruik van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #6

    Een bijzetmeubel van donkergelakt hout in vier niveaus op wieltjes.

    Meuble d’appoint en bois noirci à quatre niveaux. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282
    Bernard Charoy

    “Dames met parels”. Een zeefdruk. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dames aux perles”. Sérigraphie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #720

    Een wit porseleinen terrine met polychroom decor van bloemen en vlinders. Kleine herstelde randschilfer. Met een handvat in de vorm van een plantenknoop. Onleesbaar gemerkt.

    Terrine en porcelaine blanche à décor polychrome de fleurs et de papillons. Petite réparation au bord. Anse en forme d’une plante nouée. Marque illisible.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #522
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #598

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #565
    Delvaux

    Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #547

    Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #226

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 147 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #686
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 208 x 292 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #592
    Adrian Serban - Chira
    Period: °1958

    “Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    “Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.
    No longer available
    Dim. 135 x 150 cm
    Estimate: € 600 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More