Other lots in this auction
-
#385Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven, compleet van 1870 tot en met 1879, telkens in twee delen. 20 stuks.
“L’Illustration”. Suite de dix années complètes de 1870 à 1879, chaque fois reliées en deux volumes. Donc 20 livres.No longer availableDim. h: 38 cm -
#663Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#711Een Imari schotel met meerkleurig decor van bloemen.
Un plat Imari à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#397Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal.
Un pied de lampe en cristal rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#232“Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.
“Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.No longer availableDim. 118 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#709Een paar hoornvazen van wit en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Een paar balustervaasjes met kobaltblauw glazuur en versierd met bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Deux vases balustres en bleu cobalt aux décorations en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574Piet JacobsPeriod: °1934“Spaanse stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Ville espagnole”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 100 / 140 -
#772Val St. LambertEen vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 300


