Similar lots by type
-
#510Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#691Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#274Th. Hansjens“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#688Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505LongchampEen vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#465Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 94 x 200 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#687Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#820Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#244Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#446Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#520Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#695Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50 / 80 -
#442Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#540Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#530Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#560Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#568Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#473Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#462Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
Lot de six candélabres en verre et mercure.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#46Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#438Val St. LambertEen vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Een polychrome groep van biscuit met voorstelling van Don Quichote in verzilverd harnas op Rosinante en vergezeld van Sancho Panza. Gesigneerd G. Callé. Onderaan in reliëf gemonogrammeerd G.C. 1964.
Groupe en biscuit polychrome représentant Don Quichotte en harnais argenté sur Rosinante et accompagné de Sancho Panza. Signé G. Callé. Monogramme G.C. en relief sous la base. 1964.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#483Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#779Maria Rombouts“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#115Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500 / 600

