Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.

A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers.
Dim. Ø 20 cm
SKU: 2701260387.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 130 / 160
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #423

    Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #417

    Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.

    A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H 37, B 25, D 17 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #427

    Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.

    A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #428

    A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.
    Place a bid ›
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #35
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.

    A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons.
    Place a bid ›
    Dim. H 207, B 118, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.

    Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #82
    Boch Frères

    Een paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.

    A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif.
    Place a bid ›
    Dim. h
    Estimate: € 60 / 100
  • #411

    Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.

    A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42, Ø 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.

    A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #378

    Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.

    A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152

    Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.

    A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 12.5 x 12.5 cm (tegel)
    Estimate: € 300 / 400
  • #413

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.

    A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #322
    Elie Van Damme

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.

    A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting.
    Place a bid ›
    Dim. 169 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #273

    Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.

    A black marble clock set with accompanying mantel pieces.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 54 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391
    ‘Hop’

    “Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.

    "Abstract wooden figures with metal. Sculpture."
    Place a bid ›
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Gerard Jacobs
    Period: 1865 - 1958

    “Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.

    "At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,41 ct. en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.41 ct. and diamond baguettes with a total weight of 0.32 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #591

    Een gelakt smeedijzeren mandje.

    A lacquered wrought iron basket.
    Place a bid ›
    Dim. 13 x 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #336

    Een klassieke bijzettafel.

    A classic side table.
    Place a bid ›
    Dim. H 74, B 99, D 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.

    A set of two brass wall lamps in Louis XVI style.
    Place a bid ›
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    ‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.

    'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton.
    Place a bid ›
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #578

    Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.

    A set of two soapstone vases with two and three levels.
    Place a bid ›
    Dim. h - 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #74
    E. Naets

    Portret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 70 / 100

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.