Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.

Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.

Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.
Dim. h: 17 & 31 cm
SKU: 2509180121.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #676

    Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.

    Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 98 + 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #744

    Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #17

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.

    Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    “Post-apocalyptische wezens”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etres post-apocalyptiques”. Une statue en faïence glaçurée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #374

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #316

    Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.

    Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 116 + 52,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een gemberpot van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en faïence Nankin au décor de guerriers. sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #358
    L & V Ceram

    Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385

    Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.

    Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 114 x 32 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #231

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.

    Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #401

    Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.

    Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #621

    Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.

    Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #261

    Twee pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #361

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #1
    Daum France

    Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore avec un bouchon en forme de coq polychrome. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #363
    Wedgwood

    Twee ovale diepe schoteltjes met vlechtwerkdecor op de vleugel. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Deux plats ovales profonds aux décors tressés sur l’aile. marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    J. Coomans

    “Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Danseuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 133 x 88 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #129
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #58

    Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.

    Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 20
  • #142
    H. Bernard

    “Het maken van een bloemenkrans”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadigingen aan de kader.

    ”La réalisation d’une couronne de fleurs”. Huile sur toile. Signée. Dégâts à l’encadrement.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #394

    Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.

    Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #243

    Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.

    Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #639

    Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.

    Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.
    No longer available
    Dim. 36 x 190 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.

    Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #661

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.
    No longer available
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More