Similar lots by type
-
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#233Manufacture Imperiale de SèvresEen porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600 / 800 -
#607Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#177Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 400 -
#243Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 280 -
#617Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 260 -
#654Een schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor van een vogel op een bloeiende tak.
Un plat en porcelaine chinoise au décor polychrome d’un oiseau sur une branche en floraison.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#279Kardonas Ikonen“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#798LimogesEen mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800 -
#769Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#562Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#791Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#637Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#161Vincennes, FranceEen paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#554Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.No longer availableDim. 67 x 51 cm (met lijst)Estimate: € 260 / 300 -
#739Vincennes, Francetwee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500
Other lots in this auction
-
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#622Een eikenhouten halspiegel, versierd met een guirlande. Met vier koperen haken.
Un miroir de vestibule en chêne, décoration de guirlande. Avec quatre crochets en cuivre.No longer availableDim. 163 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#271Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
Deux tigres et une caille (13,5 cm) en bronze. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#30Tissot PR 50Een automatische roestvrij stalen dameshorloge.
Une montre de dame en acier inoxydable automatique.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct. et des rubis ayant un poids total de 0,15 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 750 / 850 -
#364Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#501Swarovski“Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#215Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#68“Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.
”Joueur de mandoline espagnol”. Une statue en régule montée en lampe.No longer availableDim. 52 cm (30 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#309“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300 / 400

