Similar lots by type
-
#192Villeroy & Boch
Een plaquette van blauw en wit biscuit met een mythologische voorsteling. Achteraan gemerkt. Jaren ‘70.
Plaquette en biscuit bleu et blanc représentant une représentant une scène mythologique dans le style de Wedgwood. Marque au verso. Années 70.No longer availableDim. 29 x 51,5 cmEstimate: € 200/240 -
#442
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#429
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#252J. Debryn
“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#321
Een plaasteren mannenbuste. Studie, afkomstig uit de Academie van Lier. Omstreeks 1900.
Buste d’homme en plâtre. Etude de l’Académie de Lierre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#602Rainer FettingPeriod: °1949
“Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.
“Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 2500/3500 -
#544Charlo Hasen
“Dagvlinders” en “Schermvogels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Dagvlinders” et “Schermvogels”. Technique mixte sur papier. Signées et datées 1991.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#287
Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.
Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.No longer availableDim. 145,2 gEstimate: € 40/60 -
#706
Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 200/240 -
#67
Een langgerekt siervaasje met oren van Gouda-aardewerk, versierd met een meerkleurig bloemendecor. We voegen er een kandelaar, eveneens van Gouda, aan toe. Onderaan gemerkt.
Petit vase décoratif allongé à deux anses en faïence de Gouda, décoré de fleurs polychromes. Nous ajoutons un candélabre semblable. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#367
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Boerentafereel” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène rurale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#256
Een handgeknoopt wollen Sarouck tapijt.
Tapis Sarouck en laine. Noué main.No longer availableDim. 368 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600