Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
Dim. 45 x 63 x 23 cm
SKU: 2609230141.
Categories: Beeld, Brons, Klok, Marmer.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

    A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een Afrikaans bronzen grafurne met gesculpteerde details, steunend op drie figuren. Vermoedelijk Nigeria.

    An African bronze funerary urn with sculpted details, supported by three figures. Presumably from Nigeria.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.

    A pair of earthenware panels with a medieval scene. Marked "Tyrol" on the back.
    No longer available
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #664

    Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.

    An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Een paar Empire bronzen kandelaars in de vorm van Sfinxen op zwart marmeren sokkels.

    A pair of Empire bronze candlesticks in the shape of Sphinxes on black marble bases.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    "Big Windy Day". A bronze sculpted figurine of a harem dancer with an unfurling skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106
    Giles de Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.

    A standing clock in a sculpted wooden case with an open movement and tin decorations.
    No longer available
    Dim. 265 x 50cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #158
    Emile Laporte

    Een beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.

    A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.
    No longer available
    Dim. h 42.5 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti op marmeren voet.

    "Walking Panther." A bronze sculpture based on a work by Bugatti, on a marble base.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 425 / 450
  • #298

    Een plaasteren buste van een mysterieus lachende jongedame in Art-Nouveau stijl.

    A plaster bust of a mysteriously smiling young lady in Art Nouveau style.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.

    An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.
    No longer available
    Dim. 214 x 50 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #187

    Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.

    A bronze sculpted statue of a standing man on a marble base.
    No longer available
    Dim. 45 x 17cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #197

    Een brons gesculpteerd beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.

    A bronze sculpted statue of a nude lady looking at her foot, inspired by Degas.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #271
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.

    A bronze sculpted statue of Bodhisattva Indra in a resting posture. Presumably from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 25cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #136

    Een Engelse staande klok in rijkelijk gesculpteerde eikenhouten kast met bovenaan een zogenaamde ‘green man’ met opschrift ‘Wrapson Havant’.

    An English grandfather clock in a richly sculpted oak case with a 'green man' at the top, inscribed with 'Wrapson Havant'.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #649
    Commerman

    ‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.

    "Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.
    No longer available
    Dim. h 64 x b 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547
    Compte D’Artois Limoges

    Een handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.

    A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #241

    Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.

    A satin wedding dress with a long train. 04041946.
    No longer available
    Dim. l: 140 cm sleep 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389
    Bert Hildebrandt
    Period: 1906-1974

    ‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.

    'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Albert Claeys

    “Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd

    "Winter landscape at evening". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 39cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #46

    Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.

    A vintage wooden chest of drawers with hand-painted floral decoration and gilded details. 5 drawers.
    No longer available
    Dim. 80 x 54 x 31cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #414

    “Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.

    "Nude." Inspired by the work by San Yu. Mixed media. Apocryphal signature. Fold in the paper.
    No longer available
    Dim. 38 x 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een lot van 2 decoratieve hoorns, Afrikaans, bestaande uit een Antilope en een Hartenbeest gewei.

    A lot of 2 decorative horns, African, consisting of an Antelope and a Hartenbeest antler.
    No longer available
    Dim. 75cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #269
    Noél Jourdan

    ‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.

    "Mediterranean view with boats", oil on canvas, signed Noél Jourdan.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    A hand-knotted oriental rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 120 x 107 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More