#67V PierreEen paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#121DLBEen antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 350 / 450 -
#286Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
A standing clock made of cherry wood with sculpted parts.No longer availableDim. 251 x 58 x 34 cmEstimate: € 120 / 180
#362“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222André GeenensPeriod: 1947 -“Wachtende clown”, waterverf op papier, gesigneerd A. Geenens en gedateerd ‘87.
"Waiting Clown," watercolor on paper, signed A. Geenens and dated '87.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#54“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
#257GazelleEen vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.
A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.No longer availableDim. maat 50Estimate: € 120 / 180