Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
Dim. h 38 cm
SKU: 1911240021.
Categories: Klok, Zamak.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #96

    Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.

    A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 x 35,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #121
    DLB

    Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    No longer available
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #67
    V Pierre

    Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.

    A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.

    A standing clock made of cherry wood with sculpted parts.
    No longer available
    Dim. 251 x 58 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #199
    Rafael Gorsen
    Period: 1942-2020

    “De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.

    "The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 180 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #119

    “Pad met overhangende bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Path with overhanging trees,” a painting, oil on canvas in a gilded frame. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 81 x 63 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #367

    Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

    A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #133
    Villeroy & Boch Milano

    Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.

    A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #25

    Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.

    A silver 800‰ medallion Jerusalem. Love.
    No longer available
    Dim. 4 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #15

    Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.

    An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery.
    No longer available
    Dim. 90 x 64 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.

    "Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More