#67V PierreEen paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
#121DLBEen antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 350 / 450 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#111Roberta De CamerinoEen vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
A vintage calf leather handbag. Marked.No longer availableDim. 27 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#373Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.No longer availableDim. 46 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
"Stylized Harbor View". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 80 / 120