#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#67V PierreEen paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
#121DLBEen antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 350 / 450
#227Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.No longer availableDim. 65 x 72 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#234Patrick ConradPeriod: 1945 -“The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#98Een lot van 3 vintage camera’s in lederen tas, bestaande uit een Zeiss Ikon “Cocarette” Luxus Folding Camera, een Eastman Kodak “No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B” en een Finetta Werk Saraber Goslar “Super” met bijhorend combi-metertje.
A lot of 3 vintage cameras in leather bag, including a Zeiss Ikon "Cocarette" Luxus Folding Camera, an Eastman Kodak "No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B", and a Finetta Werk Saraber Goslar "Super" with accompanying combination meter.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 150 / 250 -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60