Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
Dim. h 38 cm
SKU: 1911240021.
Categories: Klok, Zamak.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #286

    Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.

    A standing clock made of cherry wood with sculpted parts.
    No longer available
    Dim. 251 x 58 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #121
    DLB

    Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    No longer available
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #67
    V Pierre

    Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.

    A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.

    A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 x 35,5 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #388

    Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.

    A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 17.5 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.

    A marble statue of a bird of prey, circa 1920.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #29

    “Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd

    "Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #190

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #51

    Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.

    A skull of a Jacob sheep.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.

    A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #366

    Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.

    A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade.
    No longer available
    Dim. 180 x Ø 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52

    Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.

    A lot of 7 classic localized movie posters.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

    A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,35 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #125
    Gaetano Sciolari

    Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.

    A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More