#412“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#478Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
#33Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
#482Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Landschap met boom”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#242“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#627Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
#364Donnet“Heide”. Aquarel. Gesigneerd.
#54MasquelierPeriod: 1741-1811“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#343Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50