#695Een marmeren klokstel met koperbeslag.
#638Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#239Een klokstel van zamak en marmer.
Garniture de cheminée en régule et marbre.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 250 / 350
#817Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
#60Twee verschillende 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
#345Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes.No longer availableDim. 111 x 106 x 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#263Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
#814Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
#316Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#284Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble avec motif géométrique.No longer availableDim. 380 x 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een 18 karaats geel gouden art nouveau hanger met dameshoofd en als fotohouder bezet met diamantjes oude slijp en pareltjes.
Pendentif art nouveau en or jaune 18 ct représentant une tête de femme et servant comme porte-photographie, serti de petits diamants de taille ancienne et de perles.No longer availableDim. 10,89 gEstimate: € 300 / 400