#695Een marmeren klokstel met koperbeslag.
#239Een klokstel van zamak en marmer.
#638Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000
#253“Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.
#667Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#347Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
#732“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
#571Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#329Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
#437Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
#380Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.
Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200 / 240 -
#830Een Chinese sokkel met marmeren blad.
#48Een pillendoosje van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd decor op het deksel en een dekseldoosje van meerkleurig Parijs’ porselein.
Boîte à pilule en porcelaine bleue cobalt et dorée à décor peint à la main, ainsi qu’une petite boîte en porcelaine de Paris polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#560Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190 / 220