Similar lots by type
-
#239Een klokstel van zamak en marmer.
Garniture de cheminée en régule et marbre.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#695Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180 / 240 -
#638Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000
Other lots in this auction
-
#40Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknoopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels aan toe.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de col en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux boucles d’oreilles aux différentes perles.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 200 / 300 -
#635Een lot schelpen en koraal, bestaande uit drie grote schelpen, een strombusschelp en twee stukken koraal.
Lot de coquilles et de corail comprenant trois coquilles grandes, une coquille strombus et deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#460Een grote bolvormige halssnoer van malachiet.
Grand collier sphérique en malachite.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#525“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#386Een Regency klaptafeltje van mahoniehout met een rechthoekig blad op centrale driepoot. XIXe eeuw.
Table abattante Regency en acajou. Tablette rectangulaire sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Romain Malfliet“Dreef”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“L’Avenue”. Gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#313Een lot van vijf verschillende bustes van galvanoplastie.
Lot de cinq bustes en galvanoplastie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#106KoliaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een lot messing, bestaande uit zes verschillende kandelaars, waarbij er twee een paar vormen en één paar is gemonteerd als lamp.
Lot de laiton comprenant six différents bougeoirs, dont deux paires et dont une paire est montée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#289J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een zilveren schaal met mooie gedreven omlijsting. Keur van Porto na 1938, 833‰. 233,6 g.
Plat en argent joliment repoussé. Avec marque, 833‰. 233,6 g.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 120 / 150 -
#493Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30

