Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.

Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.

Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.
Dim. h: 58 cm
SKU: 0702170148.
Category: Klokstel.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    Een klokstel van zamak en marmer.

    Garniture de cheminée en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #638

    Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.

    Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #695

    Een marmeren klokstel met koperbeslag.

    Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #537

    Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.

    Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #307

    “Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.

    “Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #213

    “Waadvogel.” Bronzen beeld.

    “Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #812

    Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.

    Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #521

    Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.

    Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.

    Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #712
    Gaston Wallaert

    “Kinderportret ten voeten uit”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’enfant en pleine longueur”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #539
    R. Van Puymbroeck

    “Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé et daté 1958.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #442

    “Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.

    “Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #40

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknoopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels aan toe.

    Paire de boutons de manchettes et de boutons de col en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux boucles d’oreilles aux différentes perles.
    No longer available
    Dim. 9,85 g
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More