Similar lots by type
-
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#177Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 400 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#228Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.No longer availableDim. h: 50 & 56 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#207Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Vincennes, FranceEen paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#302Raoul LabarrePeriod: 1902 - 1987“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#525“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#60Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de saphirs et rubis baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 300 / 400 -
#721Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#359Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#271Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
Deux tigres et une caille (13,5 cm) en bronze. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80

