Similar lots by type
-
#148Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#177Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 400 -
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#228Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.No longer availableDim. h: 50 & 56 cmEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#48Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#370Een open eikenhouten boekenkast.
Une bibliothèque ouverte en chêne.No longer availableDim. 125 x 125 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Diana van brons met marmeren sokkel. Art deco periode
”Diane en bronze et socle en marbre. Période Art Déco.No longer availableDim. 24 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26 / 30 -
#641Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#219“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#385Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130 / 180 -
#575“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40

