Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2509180241.
Categories: albast, Klokstel.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #98

    Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260

Other lots in this auction

  • #428
    Hergé - Avronel

    Een wekker met een afbeelding van Kuifje en Bobby.

    Un réveil avec une image de Tintin et Milou.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #413

    Een lot van vier kommetjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele schilfers en een haarscheur.

    Un lot de quatre petit bols en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats et un cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 - 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #662

    Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #763

    Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.

    Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #68

    “Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.

    ”Joueur de mandoline espagnol”. Une statue en régule montée en lampe.
    No longer available
    Dim. 52 cm (30 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Albert Franciscus Embrechts

    “Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    “De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.

    “De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 30
  • #692

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.

    Un collier long à perles de différentes couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #543

    “No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    ”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #569

    “Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.

    ”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More