Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2509180241.
Categories: albast, Klokstel.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #98

    Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #515

    “Visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    ”Pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #663

    “Sint-Joris en de draak”. Gesculpteerd ivoor. Europees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkeltje.

    Saint-Georges terrassant le dragon. Ivoire sculpté. Travail européen, vers 1900. Sur petit socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,65 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #217

    een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.

    Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm b: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #503

    Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.

    Un vase en bronze au décor en relief. Japon, +- 1930.
    No longer available
    Dim. H. 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.

    Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #57

    Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.

    Un pare-feu en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 82 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 20
  • #693

    Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.

    Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #417

    “Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.

    “Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #781
    Lalique, France

    Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.

    Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #608

    Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.

    Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #458
    Paul Ibou

    “Metamorfose”. Kunstmap met nawoord van Ivo Michiels. Genummerd op 1000 exemplaren. Uitgegeven in 1968.

    ”Métamorphose”. Portefeuille avec épilogue par Ivo Michiels.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More