Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2509180241.
Categories: albast, Klokstel.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #98

    Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #602

    “Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.

    “Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #688

    Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.

    Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #765

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 131 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #768

    Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.

    Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #416

    Een ovaal bijzetkastje van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite armoire en bois de placage à deux tiroirs et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532

    “Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.

    ”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #564

    “Naïef landschap”. Olieverf op doek.

    ”Paysage naïf”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #344
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #771

    Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.

    Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    “No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    ”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #235

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #421

    “Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlijn, 2016.

    “Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlin, 2016.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More