Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2509180241.
Categories: albast, Klokstel.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #98

    Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400

Other lots in this auction

  • #434

    “Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.

    ”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #407
    Val St. Lambert

    Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.

    Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Tibetaans gebedenboek van hout en papier.

    Un livre de prière du Tibet en bois et papier.
    No longer available
    Dim. L. 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #536

    Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.

    Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 65 - 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    ”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #310

    Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.

    Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #262
    Raphael Dekoker

    “Stilleven met hooimijten en molen.

    ”Nature morte aux meules de foin et moulin”.
    No longer available
    Dim. 45 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Louis Belen

    “Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.

    ”Vue sur la court”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Jozef W. Cornelis
    Period: °1941

    “Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.

    ”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    “Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    ”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.

    Une planche à spéculoos à six figures.
    No longer available
    Dim. 46 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #344
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More