Similar lots by type
-
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#177Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 400 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#228Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.No longer availableDim. h: 50 & 56 cmEstimate: € 200 / 260 -
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#700“Man met jongen op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#779Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.
Un grand lot de divers albums à chromos: Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#282L. Plas“Melken van de koeien in de wei.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La traite des vaches au pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#667Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden.
Une assiette en porcelaine de Chine au décor polychrome d’objets précieux.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#720“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#645“Man met schildpad”. Een Japanse gordelknoop van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et tortue”. Un bouton de ceinture en ivoire sculptée . Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#54“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 220

