Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.

Une pendule de cheminée en albâtre et régule à la décoration d’un porte-drapeaux à côté de l’horloge.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2509180241.
Categories: albast, Klokstel.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #98

    Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #187
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.

    ”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #236

    Paar koperen kandelaars gedragen door putti.

    Une paire de candélabres portée par des putti.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.

    Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.
    No longer available
    Dim. 24,05 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #304
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.

    ”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #492
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.

    ”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.

    Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 338 x 250 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met acht kleine diamantjes oude slijp en een centrale saffier van ± 0,30 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de huit petits diamants ancienne taille et d’un saphir central de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #667

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden.

    Une assiette en porcelaine de Chine au décor polychrome d’objets précieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #711

    Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.

    Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    A. Vereecke

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566

    Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.

    Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #549
    Emberechts

    “Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More