Similar lots by type
-
#337
Drie houten Westminsterklokken. Eén glas los.
Trois pendules Westminster à gaine en bois. Un verre desserré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#573
Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
Pendule de table de style Louis XV décoré dans le goût des Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre à douze lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#283
Een meisjesbuste met vogeltje van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Buste de jeune fille à l’oiseau. Plâtre brun. Signé et numéroté au versoNo longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683Capodimonte
Een buste van Toetanchamon van meerkleurig en verguld porselein naar ontwerp van Mario Pegoraro. Genummerd 279/1000. We voegen er een gelijkaardige buste van Nefertete aan toe, genummerd 878/1000.
Buste de Toutânkhamun en porcelaine polychrome et doré d’après un modèle de Mario Pegoraro. Numéroté 279/1000. Nous ajoutons un buste de Néfertiti numéroté 878/1000.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427
Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.
Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#41Val St. Lambert
Een lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative allongée en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#485
Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#701
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538
Een platte kom van Chinees porselein, versierd met een drakendecor. Onderaan gemerkt.
Bol aplati en porcelaine de Chine décoré d’un décor aux dragons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#553
Bronzen buste.
Buste en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 250 / 280 -
#136
Een massief rolbureau van gesculpteerd tropisch hout. Zanzibar.
Bureau à rouleau en bois tropique massif. Zanzibar.No longer availableDim. 122 x 141 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#478
Een klein opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver met een beeltenis van een engel onderaan. +/- 87 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80 / 100