Similar lots by type
-
#680Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#765Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.
Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#2WarminkEen kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#745Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#755Ls. Gaye à LestelleEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.
Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#780Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#736Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#91Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#655Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.
Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#760Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#750Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#63Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#507Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150 / 220 -
#447Twee borden van blauw en wit Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine d’Imari bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#142L. S. Deroo“Stilleven met fruit, bloemen en brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits, fleurs et pain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#134Pieter Van BeverenPeriod: 1876-1970“Katelijnekerk van Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Eglise Sainte Catherine de Malines” Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#97Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#397Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#347Victoria, Chzecho-SlovakiaEen tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.
Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#402Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#257Een reeks van zesentwintig borden van meerkleurig Chinees porselein met een vlinderdecor.
Suite de 26 assiettes en porcelaine de Chine polychrome au décor de papillons.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.
Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236WolfersEen zilveren dienblad in Lodewijk XVI-stijl. 800‰. 1618,89 g
Plateau en argent de style Louis XVI. Poinçon de 800‰. 1618,89 gNo longer availableEstimate: € 1500 / 1800 -
#350Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900 / 1000

