Similar lots by type
-
#680Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#780Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#736Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#630Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#745Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#2WarminkEen kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80 / 120 -
#760Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#655Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.
Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#765Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.
Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#755Ls. Gaye à LestelleEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.
Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#750Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#442Walter Arras“Landschap ” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Twee karaffen van kleurloos glas.
Deux carafes en verre incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#262Marcello Cassinari VettorEen lot van zestien lithografieën met naakten en paarden, waarvan vijf ingekaderd. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Lot de seize lithographies représentant des nus et des chevaux dont cinq encadrées. Chaque pièce signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#787Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 60 -
#180Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 10,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#72Een lot van drie etsen bestaande uit een landschap van Marcel Jacques, een hoevezicht van Jacob Smits en een zicht op de Vlaaikesgang van Winkelman.
Lot de trois eaux-fortes comprenant un paysage par Marcel Jacques, une vue de ferme par Jacob Smits et une vue du Vlaaikensgang par Winkelman.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#86Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300 / 360 -
#714Roger Boutens“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#555Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 15,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#575Een 18 karaats wit en geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaunes 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 12,98 gEstimate: € 250 / 350

