Other lots in this auction
-
#598
Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#506
Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.
Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 80 x 138 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499
Een in leder gegraveerde voorstelling in antiek Midden-Amerikaanse stijl.
Une image de cuir gravée dans un style antique d'Amérique centrale.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754
Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.
Un pied de lampe en bronze en forme de héron avec une lanterne en verre multicolore.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#494Benny Want
“De veerman van de Styx”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Delvaux
Een zwart lederen schoudertas. In doos.
Sac en cuir noir. Dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#412
Een paar smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 70 -
#371
Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).
Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#262
“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
L'adoration des mages . Gravure. P.P.Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442
Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#574Henk Peeters
Een blinddruk in de stijl van de Zero. Draagt handtekening en ‘e.a.’
Gaufrage dans le style de Zero. Porte une signature et E.A.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 180