#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650 / 750 -
#611
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
#775
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
#637
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529
Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#609Atwater Kent
Een oude radio, model E, in houten meubel. Omstreeks 1928.
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#83
Een paar porseleinen art nouveau vazen met koperen monturen. Onderaan gemerkt.
Paire de vases art nouveau en porcelaine avec montures en cuivre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 240