Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Constantin Louis Detouche

Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.

Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2409190143.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #632

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #121

    Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. 59 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #400

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #593

    Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.

    Une table de salon carrée laquée rouge et pieds en chrome.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590

    Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #336

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.

    Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. 90 x 200 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #422
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.

    Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #282

    “De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.

    ”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #227
    Hergé

    “De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.

    ”De Avonturen van Kuifje: Het geheim van de Eekhoorn”. Ed. Casterman. Première édition, 1946. Bon état. Restauration à la couverture devant.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #673

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #857

    Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.

    Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More