Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Constantin Louis Detouche

Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.

Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2210190213.
Category: Klokstel.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #91

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #567

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107

    Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.

    Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #596
    Kashan

    Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.

    Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 221 x 139 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #282

    Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.

    Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. H: 250 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #311

    Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.

    Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. 62 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #84

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #620
    Alex & Ball

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.
    No longer available
    Dim. 11,22 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #127

    Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.

    Un petit vase en argent, gravures de fleurs.
    No longer available
    Dim. 76,62 g h: 7,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #165
    Georgina von Etzdorf

    Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.

    Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.
    No longer available
    Dim. 150 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #109
    de Langhe

    Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.

    Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.
    No longer available
    Dim. 93 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #185
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 en 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More