Similar lots by type
-
#768
Een regulateur in sobere houten kast.
Régulateur sobre dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778
Een regulateurklok met slinger en sleutel.
Régulateur en bois à balancier et clé.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208
Een schouwklok van gesculpteerd eikenhout in eclectische stijl met een orgeltje binnenin en een vogeltje bovenaan. De wijzerplaat van messing met geëtst decor. We voegen er een eikenhouten wandconsole aan toe.
Pendule en chêne sculpté de style éclectique avec un orgue à l‘intérieur et surmontée d’un petit oiseau. Cadran en laiton à décor à l’eau forte. Nous ajoutons une console en chêne.No longer availableDim. h: 70 + 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#393
Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73
Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Jn. Raymond à Villejésus
Een comtoiseklok van gedreven messing met rondom de geëmailleerde wijzerplaat een decor met herder en vee. Met vouwslinger en twee gewichten. In werkende staat.
Comtoise en laiton repoussé à cadran émaillé surmonté d’un berger et son troupeau. Balancier pliant et deux poids. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#203
Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.
Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 2200 / 2600
Other lots in this auction
-
#486Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#787
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#91
“Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.
“Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 240 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#106Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#113
Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#455
Drie dezelfde en twee verschillende slavenarmbanden van ivoor waarvan één in de vorm van een slang.
Trois bracelets d’esclave identiques et deux différents en ivoire dont un en forme de serpent.No longer availableDim. 67 gEstimate: € 50 / 100 -
#243
“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462J. Delvaux
“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583
Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 800 / 840 -
#638
Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000