Een schouwspiegel met bovenaan een hoevzicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Lode Verhoeven

Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.
Dim. 75x145cm 45x60cm(Schilderij)
SKU: 1412210462.
Categories: Paneel, Schilderij, Spiegel.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #462
Estimate: € 75 / 100

Other lots by Verhoeven

  • #499
    Lode Verhoeven

    Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Lode Verhoeven

    “Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489
    Lode Verhoeven

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de Paris. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #204
    Lode Verhoeven

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 57 x 64 cm
    Estimate: € 75 / 100

  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #549
    Lode Verhoeven

    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 14 & 15 December 2021

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00