Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25 / 35 -
#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#84
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Paysage d'automne indien . Aquarelle.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
Bibliotheek van gefineerd hout met bronsbeslag. Lodewijk XVI-stijl. Breakfront-model met marmeren blad.
Bibliothèque en bois plaqué avec garnitures en bronze. Style Louis XVI. Modèle Breakfront avec dessus en marbre.No longer availableDim. 166 x 155 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Quartz.No longer availableDim. bruto: 60 gEstimate: € 1400 / 1800 -
#376
Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#23
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240 / 280 -
#64
“Compositie”. Gemonogrammeerd B.B.
Composition . Monogrammé B.B.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 300