#624
#327
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#629
Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.
Un grand miroir de cheminée style Louis XVI avec encadrement en bois doré et bas-relief en patine beige, représentation de putti. Début XXième siècle.No longer availableDim. 240 x 110 cmEstimate: € 650 / 700 -
#347
#348
#644
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#440
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200 / 300 -
#441
#451Capodimonte
Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.
#124G. B. Brunfaut
”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 240 / 360 -
#256
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes en acajou, style Louis Philippe.No longer availableDim. 190 x 132 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Athena
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
#498
Een kommetje van Chinees porselein.
Un petit bol en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 5 cm Ø 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32
“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. Russische school.
#605
#675
#796Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#372Bernard Charroy
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100