Similar lots by type
-
#162
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180/220 -
#714
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir à encadrement en bois doré.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#424
Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#429
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50/80 -
#759
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#672
Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#143Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700/800 -
#325
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450/550 -
#36Il Bisonte
Een bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#241
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#750Tomado
Een vintage wandrekje met vijf houten legplanken.
Une étagère murale à cinq planches. Vintage.No longer availableDim. 40 x 65 x 107 cmEstimate: € 50/80 -
#726Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200/240 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#688Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#711
Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#67Moulaers
“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/70