Other lots in this auction
-
#28Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#859Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#853Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 24 / 26 -
#816Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 162 x 107 cmEstimate: € 40 / 50 -
#841Een lot kleine klokjes, waarbij drie regulateurs en een Zaans klokje van kunststof en een houten klokje.
Un lot de petites pendules, dont trois régulateurs et une pendule de Zaan en plastique, et une en bois.No longer availableDim. h: 20 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#762Saeys“Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#309Joseph Colpaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#410Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#500Märklin 4500; 4502; 4511; 4520 & 4644Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO in originele dozen:- Tankwagen Aral.- Tankwagen Shell.- Bruinkoolwagon.- Laadcilinderwagen Bayer.- Tankwagen BP.
Un lot de wagons à marchandise des voies ferrées allemandes pour rails HO dans leur emballage d’origine:wagon citerne Aralwagon citerne Shellwagon à charbon brunwagon à charge cylindrique Bayerwagon citerne BP.No longer availableEstimate: € 50 / 80

