#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#507Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig Cantondecor.
#612Een Chinese porseleinen jardinière.
#550Een Louis-Philippe buffetkast met twee deuren en twee laden.
#790Een plexiglazen console.
#394Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#407“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
#172Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Zee en wolken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mer et nuages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 550 / 600 -
#267Val St. LambertTwee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#158“Diverse Heiligen en de Heilige geest”. Een Russisch icoon.
Divers saints et le Saint-Esprit . Une icône russe.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 320 / 360