#426Een oude, lage ladderback chair.
#701Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612Een Chinese porseleinen jardinière.
#267Val St. LambertTwee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#196Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#491Val St. LambertEen reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
#154Piet J. Neuckens“De Vogelliefhebber” en “De Koffiemaalster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
The Bird Lover et The Coffee Grinder . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 160 / 240 -
#675Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
#459“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
#164“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180