#306Porseleinen pop in kinderwagen.
#37Een lot van twee grote en vijf kleine rieten manden.
#312“Sint Christoffel”. Een oude potloodtekening op papier.
#542“Scène met Krishna en zijn volgelingen”. Een geborduurd Indisch doek met zijde.
Scène avec Krishna et ses disciples . Un tissu indien brodé de soie.No longer availableDim. 96 x 185 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
#322Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.
#779Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
#230Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450 / 550 -
#78ErcuisEen koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
Service à café et à thé de style victorien en métal argenté. Café et théière, pot à lait et sucrier. Marqué. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120