#240“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes et de diamants avec un poids combiné de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#639“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
#23CleyberghEen handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
#151Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#645Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#693“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#646Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100 / 150