Other lots in this auction
-
#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422
Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#698
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#542Jean-Pierre Tuerlinckx
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Abstract flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 79 x 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Mirror with a carved wooden frame in Rococo style. Some damage.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#9
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#594Paul Tuerlinckx
“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Abstract with rainbow colors.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#358Karlsbader
Een porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
A hand-knotted wool Persian rug.No longer availableDim. 265 x 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
A bronze cross in the shape of leaves.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 70 / 100 -
#262Paul Tuerlinckx
“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Watermill in Tielen.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 29,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60