#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#231“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70