Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
Sitzendorf

Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.

A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2305230151.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #254
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #443
    Delft

    Een vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.

    An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.
    No longer available
    Dim. 28cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #613

    Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .

    A set of 2 gilded wooden Burmese monks.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Rik Slabbinck
    Period: 1914-1991

    “Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 71 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.

    A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #423

    Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.

    A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)

    Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #231

    “Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

    “Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
    No longer available
    Dim. h 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #278
    Rik Delrue Royal Boch

    “Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.

    “Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382
    Remy Cornelissen

    Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).

    Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More