#585
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
#133Royal Dux
Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
#807
Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
#165
#757
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
#898Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#546
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#238
Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
#3
“Cerabati Wasserbillig”. Een oude messingen reclameplaat.
#25Longines
Dameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.
#77Royal Zuid-Holland
Un vase Design sphérique en faïence de Gouda, d’après Amp Smit (1903-1976). 1929.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398
Vier kruiken van steengoed, waarbij twee baardmankruiken. De oudste zwaar gerestaureerd.
Quatre cruches en grès, dont deux cruches “Baardman”.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120