#91
Een paardenhoofd van verzilverd brons.
#440
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 6 ct.No longer availableDim. 5,74 gEstimate: € 150/200 -
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha Thaï en bronze.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#471
Een paar massieve verzilverd koperen fazanten.
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80/120 -
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#381
Een paar roze opaalglazen dekselvaasjes, versierd met vergulde en polychrome handgeschilderde motieven. Omstreeks 1900.
Paire de vases couverts en opaline rose décoré de motifs dorés et polychromes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#577
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120/200