#710Een paar mahoniehouten stoelen, tijdperk Louis-Phillipe.
#73Russische icoon met het leven van Maria met centraal
Icône russe représentant la de Marie avec dans le centre la Résurrection. XIXe siècle. Usures à la peinture et traces de vers à bois au verso.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 400 / 600 -
#192H. Elstrom“Chevaux de Trait.” Bronzen beeld van twee natiepaarden op groen marmeren sokkel.
#787Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
#738Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Bruine slaapogen. Oude klederdracht. Gemerkt H.W. Germany en genummerd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux dormants bruns. Vêtements anciens. Marque H.W. Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
#610Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
#290Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
#263Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#20Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400 / 500