Other lots in this auction
-
#12Kurt Peiser“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#299“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#445PomLot albums “Piet Pienter en Bert Bibber”. Ongekleurde uitgaves en heruitgaves. 38 exemplaren tussen nummer 1 en nummer 41.
Lot d’albums de “Piet Pienter en Bert Bibber”. Edition incolore et réeditions. 38 exemplaires entre numéro 1 et numéro 41.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#198Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.No longer availableDim. 14 x 54 cmEstimate: € 550 / 600 -
#678Oude pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt in de hals.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine. Marque sur la nuque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#624Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#575PhilipsEen oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.
Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1780 / 240 -
#361Een paar bain-maries van verzilverd metaal. Engels, tijdperk Victoria.
Paire de bains maries en métal argenté. Anglais, époque Victoria.No longer availableDim. 20 x 36 cmEstimate: € 140 / 200 -
#542“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
“Vue de village”. Technique mixte.No longer availableDim. 31 x 47,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#793Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.
Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 90

