#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#45René Lalique“Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 300 / 400
#230Een paar oorbellen van 18 kt wit goud bezet met witte en zwarte diamanten. Met een gezamenlijk gewicht van 3,22 ct.
A pair of earrings made of 18 kt white gold set with white and black diamonds. With a total weight of 3.22 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1800 -
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#624Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#516Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#588Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700 -
#185Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#615Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 205 x 140cmEstimate: € 50 / 75