Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.

Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.

A series of five porcelain plates with a blue and white embossed leaf motif. Chinese work, marked at the bottom.
Dim. Ø 22 cm
SKU: 0703230433.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #310

    Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.

    Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #94
    Rémy De Pillecijn

    “De Leie in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “The Leie in winter”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #494
    Salvador Dali

    “La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.

    "La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #664

    Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.

    A pair of earthenware vases with yellow-green glaze. Slight edge damage at the bottom. Dated 1920.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #612

    Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.

    A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. 20 x 17,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #13
    Sandro Maggioni

    Een lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.

    A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.
    No longer available
    Dim. h26cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #45

    Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.

    A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #566
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 234 x 121 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #263

    Koperen wandplaat “Rubens”.

    Copper wall plate "Rubens".
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #561
    Notephone

    Een grammofoon met interne klankkast.

    A gramophone with internal sound box.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More