#538Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#344Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
A German apple clock with hand-painted dial.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#24Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.
A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.No longer availableDim. + - 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#326Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#286Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#296Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.
A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.No longer availableDim. 122 x 70 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.
Porcelain Japanese ginger jar with lid.No longer availableDim. h22cm Ø21cmEstimate: € 5 / 4