#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with fruit”. Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50