Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van vijftien ijs-of cocktailcoupes van kleurloos kristal. Eén met label NM Murano, Made in Italy.

Een serie van vijftien ijs-of cocktailcoupes van kleurloos kristal. Eén met label NM Murano, Made in Italy.

Série de quinze coupes à glace ou à cocktail en cristal incolore. Une étiquetée NM Murano, Made in Italy.
Dim. H:9cm
SKU: 2202220235.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #290

    Een fijne 18 K roze gouden armband.

    Un fin bracelet en or rose 18 carats.
    No longer available
    Dim. 1,33 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #700

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #106

    Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.

    Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.
    No longer available
    Dim. 159 x 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #667

    Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.

    Quatre groupes de porcelaine multicolore dont deux en serre-livres. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #455

    Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.

    Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #375

    Twee kleine vaasjes in blauw wit porselein. Een met deksel.

    Deux petits vases en porcelaine bleue et blanche. Un avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #472
    Louis Paul Boon
    Period: 1912 - 1979

    “Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.

    "Paire de nus". Un dessin en couleur. Signé, daté mai 68 et mention « Free to Beardsly ».
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #351

    Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.

    Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. H:15-24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.

    Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More