Other lots by Val St. Lambert
-
#99Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#17Val St. LambertTwee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#258Val St. LambertZes geslepen kristallen onderzetters voor glazen en een grote voor een fles. In originele verpakking.
Suite de six sous-verre et un dessous de bouteille en cristal gravé. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#101Val St. LambertEen mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.
Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#97Val St. LambertEen bolle vaas van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#63Val St. LambertEen eironde vaas van geslepen kristal model “Aberdeen”, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met certificaat
Vase ovoïde en cristal taillé, modèle Aberdeen, coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Similar lots by type
-
#28Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#406Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#298Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.
Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#221CartierEen peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#117Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert
Vase à piédouche en cristal taillé coloré vert dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#822Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#108Lalique FranceEen siervaasje van geslepen kleurloos kristal met een decor van vogeltjes in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en cristal taillé incolore à décor d’oiseaux en relief sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.
Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#343Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#782Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#361Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#371BaccaratEen servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#72Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#307Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#303Een lot van zes kristallen bourgogneglazen. Drie met letsel aan de rand.
Suite de six verres à bourgogne en cristal. Trois aux petits éclats au bord.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#437Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#709Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#755Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#388Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#357Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#745Een kleurloze kristallen vaas.
Vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#196Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#392“Stilleven met eieren” & “Hollandse marine” Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Nature morte aux oeufs” et “Marine hollandaise”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#452Léon Spilliaert“Haven aan de einder”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
“Port à l’horizon”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 400 / 600 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#359Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
Trois lampes vintage en métal laqué orange.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#64TecoEen vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.
Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#546Een eikenhouten klapbureau met drie grote laden en achter het geparketteerde klapblad 14 kleine laden en een secreet. Gedeeltelijk tijdperk Lodewijk XV.
Bureau à abattant en chêne ouvrant à trois grands tiroirs. Derrière l’abattant parqueté pigeonnier à 14 petits tiroirs et un secret. Partiellement époque Louis XV.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#753Een lot kleurloos kristal waaronder een kandelaar drie aperitiefschoteltjes en een kleine drageoir en twee kleine kandelaars.
Lot de cristaux incolores dont un bougeoir, trois coupes à apéritif et un petit drageoir et deux petits bougeoirs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Joseph Van LuppenPeriod: 1834-1891“Alpenlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
“Vaches dans un paysage alpin”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#338Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#111Bronzen tennisspeler. Op marmeren sokkel.
Joueur de tennis en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80 / 120

