Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.

Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.

Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.
Dim. H. 21 cm
SKU: 0402200411.
Category: Kristal.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #453

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).

    Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #727

    Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.

    Grand lot varié de cristaux et de verres.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261
    Val Saint-Lambert

    Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.

    Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233
    A. Lanternier & C°, Limoges

    Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.

    Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #803

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.

    Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #421
    Lofty Crystal & Crystal

    Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.

    Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #463
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #831

    Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.

    Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.
    No longer available
    Dim. L. 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #438
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #761
    Val Saint-Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.

    Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #615
    J. Primavesi, Warminster

    Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.

    Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217
    Eugène Marioton

    “Belluaire”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Belluaire”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct
    No longer available
    Dim. 6,42 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #571

    Vaas van blauw-wit Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #613

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #51

    Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit twee klepkannen, een emmertje en een aquamanile.

    Lot d’étains du XVIIIe et XIXe siècles comprenant deux chopes à couvercles, un petit seau et une aquamanile.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #774
    B & H

    Twee design hanglampen met roostertjes.

    Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #354
    Paul Draps

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

    “Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.

    “Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met een camee.

    Bague en or jaune 18 ct gravée sertie d’un camée.
    No longer available
    Dim. 5,93 g h: 2,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #816

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #814

    “Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.

    “Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.
    No longer available
    Dim. 86 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More