#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#135Een oud lederen dokterstasje.
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#112Compagnie Générale TransatlantiqueEen Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyDim. Ø5cmEstimate: € 60 / 80