#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
#254Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60