Similar lots by type
-
#365
Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 120/200 -
#203
Een schouwpendule, gedragen door een voorstelling van Chronos van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en arduin op bronzen voetjes. Begin XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée, portée par Chronos en bronze patiné brun, sur un socle en marbre vert et pierre de taille sur pieds en bronze. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1500/2000 -
#116
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#311
Een kolompendule van zwartgelakt hout met verguld bronsbeslag. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois laqué noir et montures en bronze doré. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 300/500 -
#526Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#219
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200/300 -
#599J. Warnon à Namur
Een staande klok in eikenhouten kast. De wijzerplaat van gedreven. Zonder gewichten.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé. Sans poids.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#141
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200/300 -
#173
Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.
Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 240/280 -
#686
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#598
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#546William Brownlie, Hamilton
Een Engelse staande klok van mahoniehout met een gedreven messingen wijzerplaat, de kast bovenaan versierd met twee gecanneleerde zuiltjes.
Une horloge de vestibule en acajou et cadran en laiton repoussé, décoration de deux colonnes cannées par dessus.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 200/300 -
#71J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#579
Een staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met leeuwenkoppen. Het werk met messingen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, ornée de têtes de lion. Cadran en laiton.No longer availableDim. h; 226 cmEstimate: € 200/260
Other lots in this auction
-
#765
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#699Hans Bellmer
“Erotische tekeningen.” Twee litho’s, gesigneerd buiten de plaat en genummerd resp. 41/125 en 22/150.
“Dessins érotiques”. Deux lithographies, signées hors planche et numérotées resp. 41/125 et 22/150.No longer availableDim. 16 x 12, 27 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90/120 -
#27Capodimonte
“De jager”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. We voegen er twee groepjes met vogeltjes aan toe. Allen gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en biscuit polychrome sur socle en bois. Nous ajoutons deux petits groupes d’oiseaux. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#38
Een lot van zes albums met chromo’s.
Un lot de six albums de chromos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#632
Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#613Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#428
Twee Duitstalige boeken over de Eerste en de Tweede Wereldoorlog.
Deux livres allemands portant sur les guerres Mondiales I & II.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#171
Een driedelig klokstel van kobaltblauw porselein en brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Naar het Sèvresporselein.
Une garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et bronze, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq points lumineux. d’après la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/280 -
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350 -
#713
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120