Other lots in this auction
-
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Goum
Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.No longer availableDim. 165 x 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#205
Een drie rijen parelhalssnoer bezet met 18 K wit en geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 13,57 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#569Martini
“Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Route du château. Huile sur panneau Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#641
Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
Un loch de bord Cherub Mark III.No longer availableDim. l: 35 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 380 / 450 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.
Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673
Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Une paire de plateaux en métal émaillé.No longer availableDim. 40 x 60 & 41 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118
Een lot zilveren bestek bestaande uit een slabestek met been, twee taartscheppen, twee ijslepeltjes en 6 dessertlepeltjes 800‰, makersmerk R. Schapmans.
Un lot de couverts en argent composé d'un couvert à salade avec os, deux pelles à gâteaux, deux cuillères à glace et 6 cuillères à dessert 800‰, poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 80 / 120