#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#306Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#407Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#91Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Goebel“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50