#464Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482Roland DevolderPeriod: °1938“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#673Catellani & SmithEen grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
#112Adolf Triest“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 150 / 200 -
#813Zes diverse snij-en hakmessen, waarvan twee met lederen schede evenals een getorste wandelstok. Afrikaans werk.
#207Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#614Een rechthoekige wandspiegel.
#730Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.No longer availableDim. 126 x 118 x 45 cmEstimate: € 200 / 300