Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.
Val St-Lambert

Een serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.

Une série de six verres à vin en cristal taillé et de différentes couleurs. Marque et label. Présentation sur un plateau en métal argenté.
SKU: 1112180670.
Category: Meubel.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #670
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St-Lambert

  • #413
    Val St-Lambert

    Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.

    Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20cm
    Estimate: € 22 / 26
  • #427
    Val St-Lambert

    Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.

    Une coupe Art Déco en verre vert fumé.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm H 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #303
    Val St-Lambert

    Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase vert. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #307
    Val St-Lambert

    Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300

Similar lots by type

  • #199

    Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.

    Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #202

    Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.

    Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #570

    Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.

    Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #805

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.

    Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 140 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #786

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #810

    Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.

    Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194

    Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.

    Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #565

    Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.

    Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #806

    Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.

    Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.
    No longer available
    Dim. 90 (132) x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #813

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #807

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #809

    Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.

    Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336

    Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.

    Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.

    Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #811

    Een verlengbare ovale tafel.

    Table ovale à allonges.
    No longer available
    Dim. 119 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #611

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #803

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 86 x 94 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #808

    Een houten kinderbureautje met drie laden.

    Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 70 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #106

    Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.

    Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #643

    Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.

    Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #712
    Victor Abeloos

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414

    Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.

    Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.
    No longer available
    Dim. h : 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #311

    “Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.

    ”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 90
  • #154
    P. Martel

    “Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360
    Lip

    Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 59,70 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #483
    Dubois

    Een grote vaas van Belgische steengoed in Egyptische trend, gesigneerd en gemerkt EGD.

    Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 3965 g brut
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #179
    Paul Permeke

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59x 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #568

    Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises en acajou style Louis Philippe;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More