Similar lots by type
-
#123
Drie etuis met zilveren bestekken, waarvan een slabestek met been, een vierdelig visbestek en één met drie vorken en een mes.
Trois étuis contenant des couverts en argent, dont un couvert à salade avec manches en os, un couvert à poisson quatre pièces et un contenant trois fourchettes et un couteau.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#381
Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.
Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#619
Een olielamp van messing en geglazuurd aardewerk, mauve in de massa.
Lampe à huile en laiton et faïence à glaçure mauve.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50/80 -
#450Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#692
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#525
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200/220 -
#436
Een eikenhouten jardinière met gebeeldhouwd bloemenmotief. Zinken binnenbak. Omstreeks 1900.
Jardinière en chêne à motif de fleurs sculpté. Intérieur en zinc. Vers 1900.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120/200 -
#672
Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#161
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 240/280 -
#162Van Deuren
“Dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“La place du village”. Huile sur toile. Signé. XIXième.No longer availableDim. h: 50 x 35 cmEstimate: € 200/260 -
#483
Een tafelklok van verguld brons.
Pendule de table en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#164Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Herder met kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée à gauche en dessous.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 100/150