Other lots in this auction
-
#531
Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.
Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2
Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.
Une miniature peinte à la main représentant une Madone en prière.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#523Goebel, West-Germany
“Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.
"Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#281
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.
"Couple". Deux figurines de porcelaine multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569
“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300 / 400 -
#294H. Allermann
“Houtsprokkelaars in een winters dorp bij nacht.
« Collecteurs de bois dans un village d'hiver la nuit. Huile. Signée.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#291
Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13,5 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45