Similar lots by type
-
#127Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.
Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.
Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#65Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#308Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120 / 200 -
#307Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.
Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.No longer availableDim. 226,75 gEstimate: € 100 / 120 -
#301Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.
Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.No longer availableDim. 308,65 g - H. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#258Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#283Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.
Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.No longer availableDim. 76,15 gEstimate: € 40 / 60 -
#539Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25 / 30 -
#303Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.
Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.No longer availableDim. 115,75 gEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#62Frans CoppensPeriod: 18895-1975“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#527Een schaal van Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#292“Lulu”. Een oude cinemaposter met HIldegarde Kneff.
“Lulu”. Ancienne affiche de cinéma avec Hildegarde Kneff.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150 / 250 -
#212“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#456Een Engelse wandconsole van eikenhout met twee laden.
Console anglaise en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#467Een lot varia, bestaande uit tien kleine Boeddha’s van kunststof, een wijze van drijfhout, twee zinken eendjes als dekseldoosjes en een Italiaans groepje van kunststof.
Lot varié comprenant dix petits Bouddha en plastique, un sage en bois flotté, deux petits canards en zinc formant boîtes et un groupe italien en plastique.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#288W. GoebelEen Onze-Lieve-Vrouwebeeld van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1959.
Statuette de la Sainte Vierge en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base ainsi que la date 1959.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#757Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.
Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#460EcuadorEen halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.
Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#531Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140

