Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.

Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.

Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.
SKU: 2510160054.
Category: Zilver.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127

    Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.

    Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #91

    Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.

    Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #65

    Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.

    Canne à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.

    Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 269,92 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #307

    Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.

    Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.
    No longer available
    Dim. 226,75 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #301

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.

    Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.
    No longer available
    Dim. 308,65 g - H. 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #258

    Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.

    Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #283

    Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.

    Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Dim. 76,15 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #539

    Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.

    Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 27,54 g
    Estimate: € 25 / 30
  • #303

    Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.

    Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.
    No longer available
    Dim. 115,75 g
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #62
    Frans Coppens
    Period: 18895-1975

    “Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #527

    Een schaal van Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Bol en porcelaine de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    “Lulu”. Een oude cinemaposter met HIldegarde Kneff.

    “Lulu”. Ancienne affiche de cinéma avec Hildegarde Kneff.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #494
    Georges De Vlamynck
    Period: 1877 - 1980

    “La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.

    “La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 50 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #212

    “Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.

    “La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.
    No longer available
    Dim. 154 x 132 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #456

    Een Engelse wandconsole van eikenhout met twee laden.

    Console anglaise en chêne ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een lot varia, bestaande uit tien kleine Boeddha’s van kunststof, een wijze van drijfhout, twee zinken eendjes als dekseldoosjes en een Italiaans groepje van kunststof.

    Lot varié comprenant dix petits Bouddha en plastique, un sage en bois flotté, deux petits canards en zinc formant boîtes et un groupe italien en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #288
    W. Goebel

    Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1959.

    Statuette de la Sainte Vierge en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base ainsi que la date 1959.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #757

    Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.

    Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #460
    Ecuador

    Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.

    Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #531
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More